Translate

niedziela, 4 października 2015

Creative Stitches & Hobbycrafts 2015

We wrześniu z potrzeby serca spotkaliśmy się w Manchesterze z dziewczynami - rękodzielniczkami. Szczególną okazją były Targi Creative Stitches & Hobbycrafts. Spotkanie było kilkudniowe, trwało od czwartku do soboty.

Pierwsza pojawiła się Roksana, z którą znamy się jeszcze z Poznania i mieliśmy sposobność pogadać o "starych karabinach". Roksana wciąż zakochana jest w japońskich formach.
A to my z rzeczoną :)


Następnie dołączyła do nas Emilia, co też uwieczniono dla potomnych :)


W czteroosobowym gronie ucztowaliśmy, gadaliśmy, craftowaliśmy a nawet próbowaliśmy swoich sił na basenie (fotorelacji nie ma).

Potem zaś nastał TEN DZIEŃ - sobota targowa :) czyli czas, kiedy każdy z nas doznał oczopląsu, poczuł ogromną potrzebę posiadania następnych wykrojników, wstążek, zawieszek, kamyków, koralików i innych dóbr estetycznych - a także zderzył się boleśnie z rzeczywistością w zakresie siły nabywczej własnego portfela :)


 Intymnych informacji, kto, na co i ile wydał zaoszczędzimy wszystkim zainteresowanym :) - pokażemy się ino w całej okazałości.

Po wpompowaniu w brytyjską gospodarkę pewnej sumy pieniędzy powróciliśmy do spotkania towarzyskiego w dużym gronie.Wymienialiśmy się doświadczeniami i informacjami, ale najważniejsze była radość z możliwości spotkania z ludźmi, którzy mają podobnego bzika.

Dziękujemy za niezapomniane chwile i już nie możemy się doczekać następnych spotkań.2 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i miłe (lub inspirujące) słowa