Translate

czwartek, 13 marca 2014

Warsztaty w Scrap Butiku

Ona:
ostatni, piątkowy, wieczór spędziliśmy przed telewizorem. I mimo tego, że nie mamy telewizji obraz płynący z ekranu pochłonął nas bez reszty. Już drugi raz z rzędu zasiedliśmy do wspólnych warsztatów w Scrap Butiku, które tym razem poprowadziła Olga. Tematem była cieniowa skrzyneczka czyli shadow box. Praca wymagała sporego wysiłku fizycznego ale daliśmy radę. Powstały 3 fajne okienka. A właściwie 2 i jedno tajemne pudełko. On nie pochwala jakiegokolwiek niszczenia książek dlatego zdecydował się na trochę inną formę przedmiotu :) Zanim jednak zabrał się do pracy przeszedł wiele etapów od focha i oburzenia poczynając a na zdegustowaniu kończąc. No cóż, jak mawia poeta, wszystkim się nie dogodzi. Mnie i Agnieszkę forma z książką zaciekawiła dlatego zabrałyśmy się ochoczo do pracy. Naszych okienek nie udało się skończyć jednego wieczora ale efekty nas zadowoliły.

Agnieszka: wiosenne okienko z rozmarzonymi, frywolnymi paniami, malutkim gniazdkiem uwitym ze sznurka i makową sztukaterią.Cabola: tajemniczy ogród, porośnięty bluszczem. Kwiatki własnej roboty :) sercowy guzik pożyczony ze starych kapci :)Kartkaratka: magiczne pudełko, wykonane w całości z kartonu. Papier bazowy stanowią tapety. Postać Pana z parasolką stanowiąca min. okienko przez które można zajrzeć do środka, została powtórzona 3 razy. Niestety nie wszystko widać na zdjęciach.A w najbliższą sobotę warsztaty wirtualne z Enczą i już nie możemy się doczekać :)

1 komentarz:

  1. Olu, Twój tajemniczy ogród wciąga kolorem chłodnego szmaragdu, a może to kolor mchu(?), piękne kwiaty, aż łza się w oku kręci, że już mnie wykonania takich nie nauczysz. A Radkowe pudełeczko, cóż mogę rzec, aż mnie skręca, żeby do niego zajrzeć. Serdeczne pozdrowienia. :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i miłe (lub inspirujące) słowa